Абонентне обслуговування (Аутсорсинг)


Бажаєте бути впевненими у правильності оформлення дозвільних документів?

Вам необхідна професійно виконана робота за доступною ціною?

 

Тенденції сьогодення змушують нас постійно удосконалюватися й адаптуватися до правил сучасного ринку. Спрощення будь-якої процедури в отриманні дозвільної документації дуже вигідна підприємцю, але без знань у даній галузі, складно на самоті розібратися з усіма тонкощами нововведень у чинному законодавстві.

Зазвичай, трапляється така ситуація, коли хтось із ваших співробітників забув вчасно розпочати процедуру по підтвердженню відповідності технічним регламентам або подовжити термін дії висновку СЄС.

Варто звернути увагу, що найменші похибки та невідповідності в дозвільній документації, можуть спричинити за собою серйозні наслідки — від сплати штрафних санкцій до вилучення продукції з обігу.

На відміну від спеціалістів органів по сертифікації, які залучаються одночасно, фахівці нашої компанії зрозуміють суть Вашого питання набагато глибше, так як беручись за абонентське обслуговування ми вивчаємо інформацію стосовно Вашої продукції в комплексі із виробничим та інформаційним маркуванням товару, відповідно до чинного законодавства.

Передавши завдання по оформленню дозвільних документів на Вашому підприємстві в абонентське обслуговування, Ви уникнете ризиків і можливих простоїв та отримаєте колектив підготовлених вузькоспеціалізованих професіоналів і наступні переваги:

 

Співпраця з нашою компанією

Штатний співробітник

миттєвий доступ до досвіду накопиченого багаторічної роботи фахівців, що дозволяє не повторювати «прихованих» помилок. Оплата наших послуг обходиться суттєво дешевше ставки штатного кваліфікованого фахівця Ви впевнені, що хочете переплачувати співробітнику або цілому відділу по сертифікації: платити зарплату, оплачувати лікарняні, оснащувати робоче місце? А також можливе звільнення призведе до витрат часу і зусиль на пошук нового співробітника, його адаптацію до робочого процесу.
мінімізацію витрат на успішне проходження підтвердження відповідності продукції — ваші дозвільні документи оформляються та оновлюються завжди в строк по їх оптимальній вартості якщо у Вашої компанії широкий асортимент продукції, частота звернень у центри з оцінки відповідності створює певну фінансову залежність, яку не рідко створюють співробітники підприємства («відкати»), в результаті чого вартість може значно перевищувати ринкову.
захищеність від ненадійних документів — роботу без штрафів і претензій на підставі оформлення необхідних дозвільних документів, своєчасного маркування продукції  відповідно до чинного законодавства та юридичну обґрунтованість протидії незаконним заходам контролюючих структур. Для Вас зміни у законодавстві перестануть бути сюрпризами самостійно не встигаєте відстежити всі законодавчі нововведення, що може призвести до великих штрафів
Оптимізація витрат компанії на персонал, участь Вашої компанії обмежиться лише наданням необхідної інформації та підписанням готових документів, що може зробити будь-який співробітник вашої компанії (з будь якою кваліфікацією), витративши при цьому мінімум свого робочого часу Ви зможете оплачувати тільки той час ефективної роботи фахівця, який буде витрачено на досягнення мети, а не час, проведений працівником в соцмережах, або за кавою.

Ми допоможемо Вам бути в курсі всіх змін законодавства, зможемо в найкоротші терміни відповісти на запитання будь-якого рівня складності. Фактично, укладаючи угоду на абонентське обслуговування, Ви наймаєте цілу команду досвідчених спеціалістів в галузі оцінки відповідності та сертифікації продукції за заробітну плату одного штатного працівника, без зайвих витрат на соціальне забезпечення та інші людські фактори.

Скористайтеся повним пакетом послуг ТОВ «Арктур Компані» або передайте окремі процеси, в залежності від потреб Вашого підприємства, і якщо це буде необхідно, вартість послуг по абонентському обслуговуванню буде прорахована під Ваше підприємство в індивідуальному порядку.

Наша компанія також надає послуги по юридичному обслуговуванню

Ми гарантуємо якість роботи, т. к. дорожимо своєю репутацією і цінуємо довгострокову співпрацю зі своїми клієнтами.